Piknik z okazji Dnia Dziecka!
W dniu 30 maja, zorganizowaliśmy piknik z okazji Dnia Dziecka. Mimo że pogoda kilkakrotnie próbowała nam platać figle , udało nam się praktycznie wszystko! W czasie imprezy grupy dzieciaków w trzech kategoriach wiekowych rozgrywały mecze ze swoim rówieśnikami i rywalizacja ta, szczególnie wśród najmłodszych, była naprawde bardzo zacięta. Poza meczami, każdy kto przyszedł na piknik mógł bezpłatnie skorzystać z takich atrakcji jak zjeżdżalnie i dmuchany plac zabaw. Dla wszystkich były także darmowe wata cukrowa, popcorn i lody.
Bardzo dziękujemy drużynom: MOSiR Lubartów, GKS Niedźwiada, UKS Dys, LKS Kamionka, BKS Lublin i Vrotcovia Lublin za przyjazd i wzięcie udziału w naszej imprezie.
Dziękujemy firmie Fabryka Dobrej Zabawy za dmuchane atrakcje dla naszych dzieci.
Dziękujemy również sponsorom naszego pikniku:
Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Gmina Niemce
Powiat Lubelski
Montaż Marcin Szlachta
Stacja Paliw PKN Orlen w Niemcach
RADIS Studio - przyciemnianie szyb, oklejanie samochodów, folie okienne
Pakersi
Dziekujemy wreszcie wszystkim, którzy pomagali przy organizacji pikniku a w szczególności rodzicom naszych dzieciaków, których pomoc była naprawdę nieoceniona.
Obszerna fotorelacja z pikniku już w najbliższych dniach.