Zostań członkiem naszego klubu!
Działamy caly czas! Mamy już swoje konto bankowe! W związku z tym, od dzis oficjalnie możecie wstąpić w szeregi członków naszego klubu. Członkowie klubu mogą (ale nie muszą) brać udział w Walnych Zebraniach Klubu i w głosowaniach decydować o losach naszego stowarzyszenia. Jak w każdym klubie członek zobowiazuje się do wpłaty rocznej składki członkowskiej. U nas zarzad klubu ustalił ją poprzez uchwałę i wynosi ona 60zl na rok (to tylko 5zł/miesiąc). Pieniążki przeznaczymy na bieżącą działalność klubu czyli nasze dzieciaki wiec niejako staniecie sie także naszymi sponsorami! Im nas więcej tym wiecej korzysci bedą miały dzieci uprawiające piłkę nożną w naszym klubie. Jeśli jesteś zainteresowany(-na) zgłoś się do Wiceprezesa Zarządu pana Marka Och (603-650-550, Messenger) - dostaniesz drogą elektroniczną deklarację członkowską do wypełnienia.
Jesli chcesz zrobic wpłatę - dane do przelewu to:
GieKSa Niemce, nr konta 72 8702 0001 0011 4156 2000 0010
Tytułem: imie i nazwisko, składka członkowska 2021
Po wpłacie prosze poinformuj nas w wiadomości prywatnej na Messenger o tym fakcie.
Liczymy na Was i z góry dziekujemy za wsparcie!!